Hela.pl

Alior Bank - Konto Internetowe

Konto otwierane za darmo, które może być prowadzone również bezpłatnie. Wygodne konto dla osób młodych i starszych - dostępne od 13 roku życia.

Alior Bank udostępnia swoim klientom darmowe konto internetowe, którego prowadzenie jest całkowicie bezpłatne, a opłat za obsługę karty debetowej można w prosty sposób uniknąć. Wystarczy wykonać w poprzednim miesiącu bezgotówkowych transakcji kartą (lub Google Pay/Apple Pay) na kwotę min. 300 zł.

Alior Bank daje też swoim klientom możliwość korzystania np. z internetowego Kantoru Walutowego, Konta Mocno Oszczędnościowego i nowoczesnej aplikacji mobilnej, która ułatwia dostęp do konta bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Konto Internetowe jest tanim i wygodnym rachunkiem, doskonałym w zasadzie dla każdego. Darmowe prowadzenie rachunku, darmowa karta i bankomaty to nie wszystkie bezpłatne usługi. Klienci nie zapłacą niż też za wykonywanie przelewów internetowych czy za płatności mobilne. Jest to konto bardzo często wybierane zarówno przez osoby młode, jak i starsze, posiadające regularne dochody.

Konto Internetowe to tzw. konto uniwersalne przeznaczone dla osób powyżej 13. r.ż. Posiadacz rachunku otrzyma kartę wypukłą Debit Mastercard PayPass. Karta zapewnia płatności zbliżeniowe i internetowe, daje dostęp do Cashback, 3D Secure oraz do programu rabatowego Mastercard Priceless Specials.

Otwórz rachunek

Informacje o ofercie

Opinia o Alior Bank

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.