Hela.pl

Filarum.pl - Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie

Filarum oferuje swoim Klientom najlepsze pożyczki przez Internet – szybko i bez zbędnych formalności. Decyzja podejmowana jest w 15 minut. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę 1000 złotych, a kolejne do nawet 5000 złotych.

Filarum.pl to firma, która pracuje na polskim rynku do listopada 2013 roku. Filarum jest dobrze znaną i rozpoznawalną firmą, dzięki swojej kampanii reklamowej. Firma uzyskała uznanie w oczach klientów, o czym świadczy otrzymany Laur Klienta 2014 oraz 2017.

Filarum oferuje szybkie pożyczki dla każdego niezależnie od potrzeby. Pierwszą pożyczkę można otrzymać od kwoty 100 zł aż do 1000 zł bez żadnych dodatkowych opłat. Następne pożyczki będą już obciążone kosztami. Zmieni się również maksymalna kwota pożyczki. Kwota drugiej pożyczki to 1800 zł a trzeciej 2300 zł. Czwarta pożyczka pozwala na pożyczenie 2600 zł. Przy piątej pożyczce można ubiegać się o maksymalną kwotę 4000 zł. Koszty pożyczek to mniej więcej 19-20% na 30 dni.

Spłata pożyczki musi odbyć się w okresie od jednego do trzydziestu dni. W przeciwieństwie do innym firm udzielających pożyczek, Filarum pozwala na uzyskanie pieniędzy w bardzo krótkim czasie. Czas oczekiwania na decyzję wynosi do kilku chwil, po czym należy wypełnić wniosek. Filarum udziela pożyczek osobom w wieku od 20 do 70 lat. Muszą one posiadać telefon. Ich miejsce zameldowania musi być stałe i usytuowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Oczywistą sprawą jest także posiadanie dowodu osobistego i konta bankowego w Polsce. Konta te mogą być założone jedynie w 6 bankach. Dużą zaletą jest fakt, że klient nie jest kontrolowany w Biurze Informacji Kredytowej. Drugą pożyczkę można otrzymać jedynie po spłacie poprzedniej. Taki sam system występuje przy każdej kolejnej pożyczce. Biuro Obsługi Klienta działa aż do 23, żeby udzielać wszelkich dostępnych informacji. Dodatkowo klient nie ponosi dodatkowych kosztów za wszelkie otrzymane powiadomienia. Opłaty nie są pobierane za maile czy smsy wzywające do zapłaty.

Kolejna pożyczka 1000 zł na 30 dni kosztuje 281,08 zł (RRSO 1936,31%)

Wyślij wniosek

Informacje o ofercie

Opinia o Filarum.pl

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.