Hela.pl

ING - Konto Direct + 140 zł premii

Konto osobiste Direct w banku ING to konto prowadzone i otwierane za darmo, z bezpłatnymi bankomatami i bezpłatnie wydawaną kartą debetową (zbliżeniowa Visa payWave). Ponadto bezpłatne przelewy przez Internet i darmowe zastrzeżenie karty.

Konto Direct jest kontem przeznaczonym dla osoby pełnoletniej. Można jest otworzyć zarówno w placówce banku, jak i przez stronę internetową banku.

Konto może być zupełnie darmowe. Standardowo miesięczna opłata za kartę wynosi 7 złotych, ale może ona zostać zminimalizowana do zera, jeśli w ciągu miesiąca wydamy przynajmniej 300 zł na płatności kartą (np. w sklepie, na stancji benzynowej).

Dodatkowe bezpłatne usługi:
- Wydanie karty debetowej
- Otwarcie i prowadzenie rachunku
- Zastrzeżenie karty
- Korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej
- Przelewy internetowe
- Wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash
- Wpłata gotówki we wpłatomacie ING

Płatne będzie:
- Wypłacanie gotówki z innego bankomatu (pierwsza wypłata darmowa, każda kolejna to koszt 2,5 zł)
- Wpłata lub wypłata gotówki w kasie banku - 9 zł
- Przelew do innego banku w oddziale banku

Dużą zaletą banku ING jest bankowość mobilna, która nie tylko pozwala w bardzo przejrzysty sposób zarządzać swoimi finansami, sprawdzać saldo, wykonywać przelewy czy składać wnioski o pożyczki lub karty kredytowe. Istotne jest również to, że bank udostępnia ciekawe możliwości kontrolowania swoich wydatków, planowania budżetów na konkretne kategorie wydatków (np. komunikacja, wydatki spożywcze, mieszkaniowe, odzieżowe, na rozrywkę). Dzięki temu każdy z nas może w bardzo łatwy sposób gospodarować swoim budżetem, a tym samym zdecydowanie efektywniej oszczędzać.

Otwórz rachunek

Informacje o ofercie

Opinia o ING

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.