Hela.pl

mBank - eKonto

Darmowy rachunek osobisty eKonto: nieoprocentowany, darmowe otwarcie konta, darmowe prowadzenie konta, 0 zł za wydanie karty Visa lub Mastercard, darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce, jeśli wypłacana kwota to min. 100 zł

Darmowy rachunek osobisty eKonto w mBanku to podstawowy rachunek osobisty. Oferta kierowana jest do pełnoletnich klientów banku. Konto jest atrakcyjne cenowo, a dodatkowo daje szansę na zysk w ramach organizowanych promocji.

eKonto jest rachunkiem nieoprocentowanym, którego założenie i prowadzenie jest całkowicie darmowe. Dodatkowo osoby decydujące się na ten produkt od mBanku, nie zapłacą nic za wydanie karty Visa lub Mastercard. Samo korzystanie z karty również będzie darmowe, jeśli w danym okresie rozliczeniowym klient dokona przynajmniej jednej płatności kartą. Niespełnienie tego warunku to opłata w wysokości 7 złotych.

Dodatkowe zalety:
- Darmowa wypłata gotówki z bankomatów w Polsce (w przypadku kwoty w wysokości min. 100 zł)
- Trzy pierwsze wypłaty gotówki za granicą za 0 zł
- Kolejne wypłaty gotówki za granicą za 10 zł
- Darmowa wypłata gotówki w ramach usługi cashback
- 0 zł za uruchomienie usługi wielowalutowej na karcie debetowej
- Darmowe krajowe przelewy ELIXIR zlecone przez Internet
- Tanie przelewy wewnętrzne i zewnętrzne w oddziałach banku

Po wykonaniu jednej transakcji kartą można łatwo uniknąć kosztów związanych z podstawowymi opłatami za rachunek. Dodatkowo w ramach aktualnych promocji można otrzymać nawet 150 złotych. Jedynym znaczącym minusem tego konta jest opłata za wypłatę gotówki z bankomatów, jeśli kwota wypłaty jest mniejsza niż 100 złotych. Wtedy bank pobierze opłatę w wysokości 1,3 zł za każdą taką operację. Wadą może być także opłata w wysokości 5 zł za sprawdzenie salda konta w bankomacie.

Otwórz rachunek

Informacje o ofercie

Opinia o mBank

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.