Hela.pl

mBank - eKonto w promocji do 110 zł

Darmowy rachunek osobisty eKonto: nieoprocentowany, darmowe otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za wydanie karty Visa lub Mastercard, darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce, jeśli wypłacana kwota to min. 100 zł. Możliwość otrzymania premii 150 zł.

Darmowe konto osobiste mBanku zapewnia szybki i wygodny dostęp do zgromadzonych pieniędzy (bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce), a także wiele dodatkowych korzyści: 0 zł za kartę już przy jednej transakcji w miesiącu, 0 zł za trzy wypłaty z bankomatów za granicą, a teraz także do 150 zł premii w promocji „eKonto z premią – IV edycja" oraz promocyjne oprocentowanie na dodatkowym koncie do oszczędzania Moje cele w wysokości 2,5%.

eKonto jest rachunkiem nieoprocentowanym, którego założenie i prowadzenie jest całkowicie darmowe. Dodatkowo osoby decydujące się na ten produkt od mBanku, nie zapłacą nic za wydanie karty Visa lub Mastercard. Samo korzystanie z karty również będzie darmowe, jeśli w danym okresie rozliczeniowym klient dokona przynajmniej jednej płatności kartą. Niespełnienie tego warunku to opłata w wysokości 7 złotych.

Dodatkowe zalety:
- Darmowa wypłata gotówki z bankomatów w Polsce (w przypadku kwoty w wysokości min. 100 zł)
- Trzy pierwsze wypłaty gotówki za granicą za 0 zł
- Kolejne wypłaty gotówki za granicą za 10 zł
- Darmowa wypłata gotówki w ramach usługi cashback
- 0 zł za uruchomienie usługi wielowalutowej na karcie debetowej
- Darmowe krajowe przelewy ELIXIR zlecone przez Internet
- Tanie przelewy wewnętrzne i zewnętrzne w oddziałach banku

Po wykonaniu jednej transakcji kartą można łatwo uniknąć kosztów związanych z podstawowymi opłatami za rachunek. Dodatkowo w ramach aktualnych promocji można otrzymać nawet 150 złotych. Jedynym znaczącym minusem tego konta jest opłata za wypłatę gotówki z bankomatów, jeśli kwota wypłaty jest mniejsza niż 100 złotych. Wtedy bank pobierze opłatę w wysokości 1,3 zł za każdą taką operację. Wadą może być także opłata w wysokości 5 zł za sprawdzenie salda konta w bankomacie.

Jak otrzymać dodatkowe 150 zł?

Posiadacze eKonta mogą skorzystać z promocji i otrzymać 150 zł od banku. Pierwsze 100 zł dostaną, gdy w terminie do 7 dni od otwarcia konta, zasilą je kwotą tysiąca złotych oraz wykonają 5 transakcji kartą. Kolejne 50 zł dostaną, gdy w kolejnym miesiącu zasilą swoje konto tysiącem złotych oraz wykonają 5 transakcji kartą.

Otwórz rachunek

Informacje o ofercie

Opinia o mBank

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.