Hela.pl

Millenium Bank - Konto 360°

Konto 360º Banku Millennium - bez opłat po spełnieniu warunków. Darmowe prowadzenie konta i bezpłatna karta (warunek: zasilenie konta kwotą 1000 zł + 1 płatność bezgotówkowa kartą), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą za 0 zł.

Konto 360º Banku Millennium to nowoczesne konto osobiste, za którego prowadzenie nie zapłacisz ani złotówki.

Bank Millennium nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów, przelewy blikiem i na telefon oraz krajowe przelewy w złotówkach wykonywane poprzez aplikację mobilną lub bankowość internetową.

Jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić, aby prowadzenie konta i obsługa karty debetowej nic cię nie kosztowały, jest zasilenie konta kwotą minimum 1000 złotych oraz wykonanie jednej płatności kartą lub blikiem w danym okresie rozliczeniowym.

Jak otworzyć konto?

Konto 360º Banku Millennium można założyć w zaledwie kilka chwil, nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić prosty wniosek dostępny na stronie internetowej banku i odebrać telefon od pracownika infolinii, aby ustalić z nim dogodny termin, w którym kurier przyjedzie do ciebie, by podpisać umowę. Dokumenty i karta do konta bankowego będą przez niego wręczone od razu. Następnie w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych twoje konto będzie aktywowane.

*Konto można otworzyć także w sposób tradycyjny, czyli udając się do najbliższej placówki Banku Millennium.

Warto wiedzieć, że Bank Millennium do konta osobistego dołącza także atrakcyjne Konto Oszczędnościowe Profit, którego otwarcie jest całkowicie bezpłatne. Trzymając na nim swoje oszczędności, dostaniesz oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku przez 3 miesiące (w przypadku nowych środków do kwoty 100 000 złotych).

Otwórz rachunek

Informacje o ofercie

Opinia o Millenium Bank

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.