Hela.pl

Nest Bank - BIZnest Konto + BONUS do 600 zł

Konto firmowe BIZNest - prowadzenie za 0 zł, założenie za 0 zł, darmowe bankomaty w Polsce, 0 zł za wydanie karty i za krajowe przelewy internetowe, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to konto, które jest prawdziwym kontem za 0 zł.

Decydując się na jego założenie, nie zapłacisz ani za prowadzenie konta, ani za korzystanie bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank nie pobiera ani złotówki za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe, w tym do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Konto BIZNest przeznaczone jest dla firm. Zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek, organizacji, stowarzyszeń itp.

Nest Bank oferuje też swoim klientom szereg dodatkowych rozwiązań, bardzo istotnych z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy. Przede wszystkim jest to możliwość skorzystania z usługi faktoringu, dzięki której nie musisz czekać aż klienci zapłacą za wystawione im faktury czy uzyskania kredytu firmowego z długim okresem spłaty do kwoty 800 tys. zł.

Najważniejsze korzyści i ewentualne opłaty:

- 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku głównego i pomocniczego (tzw. subkonto)
- 0 zł za wydanie i prowadzenie głównej karty debetowej
- Tylko 25 zł za wydanie i prowadzenie dodatkowej karty debetowej
- Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
- Darmowe wpłaty we wszystkich wpłatomatach Euronet
- 0 zł za wypłatę gotówki w ramach usługi cashback
- 0 zł za krajowe przelewy w bankowości internetowej i mobilnej
- 5 zł za przelew natychmiastowy

* Przelewy do ZUS i US są bezpłatne i realizowane przez system Elixir, ale za przelewy SORBNET dla kwot powyżej 1 mln złotych bank pobierze opłatę w wysokości 40 zł.

Otwórz rachunek

Informacje o ofercie

Opinia o Nest Bank

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.