Hela.pl

Netcredit.pl - Pożyczka chwilówka online

Pierwsza darmowa pożyczka Net Credit udzielana jest do 3000 zł, natomiast każda kolejna może być już uruchomiona nawet na 5000 zł, a na spłatę przeznaczonych jest od 14 do 30 dni. Pożyczka udzielana jest już w 15 minut.

Firma Netcredit działa na rynku w Polsce od 2011 roku. Łotewska firma działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma posiada certyfikat ,,Odpowiedzialny Pożyczkodawca”. ,,Twój drugi portfel” to hasło przewodnie firmy. Uzyskanie pożyczki jest łatwe, więc pozwala na szybkie zaspokojenie potrzeb finansowych.

Specjalnością firmy Netcredit jest udzielanie pożyczek krótkoterminowych, czyli chwilówek. Okres spłaty pożyczki wynosi od 14 do 30 dni. Nowi klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów za pożyczkę. Jeśli zostanie ona spłacona terminowo klient nie zostanie obciążony opłatami. Pierwsza pożyczka może być udzielona od 300 zł do 3000 zł. Każda kolejna pożyczka może być zaciągana do wysokości 5000 zł. Okres spłaty pozostaje ten sam, jednak w przypadku drugiej i kolejnej pożyczki zostanie do niej doliczona opłata. Na opłatę składa się oprocentowanie 10%w skali roku i prowizja wyliczona w zależności od kwoty pożyczki. Koszty te dla pożyczek spłaconych w 30 dni wahają się od 134 zł do 1341 zł. Firma Netcredit umożliwia klientom refinansowanie pożyczki na 30 dni, w przypadku, gdy klient nie ma środków na spłatę kredytu. Wniosek należy złożyć przed upływem terminu spłaty i uiścić opłatę.

Aby otrzymać pożyczkę w Netcredit należy ukończyć 20 lat i nie przekraczać wieku 70 lat. Osoba ubiegająca się o pożyczkę musi być obywatelem Polski. Klient musi posiadać zdolność do zdolności prawnych, czyli posiadać status konsumenta. Klient musi posiadać także stały adres zamieszkania na terenie Polski. Dochody klienta muszą być wystarczające, by miał możliwość spłaty pożyczki. Dochody te mogą być osiągane za granicą, ale muszą wpływać na konto w Polsce. Klient nie może być zasłużony w Netcredit ani nigdzie indziej. Pożyczkobiorca musi posiadać aktywne konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej, numer telefonu zarejestrowany w Polsce.

Kolejna pożyczka 1000 zł na 30 dni kosztuje 282,90 zł (RRSO 1971,79%)

Wyślij wniosek

Informacje o ofercie

Opinia o Netcredit.pl

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.