Hela.pl

NFG - Ekspresowy eFaktoring

Jedna z najtańszych firm faktoringowych - za każdy 1000 zł z faktury, przedsiębiorca płaci zaledwie 29,90 zł. Bez informowania kontrahenta o sfinansowaniu faktury. Odbierasz pieniądze za faktury sprzedażowe w 15 minut.

Faktoring, czyli finansowanie faktur przedsiębiorców przez odpowiednie spółki staje się coraz bardziej popularny. Dzieje się tak, ponieważ pojedyncze lub kilkuosobowe firmy nie posiadają w oczach banku wystarczającej zdolności, aby mogły uzyskać pożyczkę bądź kredyt na opłacanie bieżących wydatków, podczas gdy ich kontrahenci nie są wypłacalni. Firmy faktoringowe oferują pomoc w uzyskaniu realnych środków przy minimum formalności. Podobnie działa NFG, czyli Narodowy Fundusz Gwarancyjny- marka powstała w 2016 roku pod skrzydłami Kaczmarski Group, która działa niezależnie od instytucji bankowych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak z jej usług można korzystać na terenie całego kraju na równych warunkach, ponieważ cały proces finansowania odbywa się za pośrednictwem Internetu.

NFG jest rzetelną firmą, która stale się rozwija i dostosowuje usługi do potrzeb rynku, za sprawą cyklicznie organizowanych raportów, które badają opinie klientów oraz ich zapotrzebowanie na kredyty, pożyczki, leasing lub właśnie faktoring. Za swoją działalność firma otrzymała nagrody i wyróżnienia za Najlepszy Produkt dla MŚP.

Aby otrzymać pieniądze za fakturę, wystarczy zarejestrować się na stronie NFG, przesłać fakturę do weryfikacji i zaledwie po 15 minutach można odebrać już 100% kwoty określonej na fakturze. Później tylko po otrzymaniu zapłaty od kontrahenta, wystarczy zwrócić pieniądze w określonym wcześniej terminie. Minimum formalności oraz szybkość procedury to atuty NFG. Dodatkowym plusem, wyróżniającym firmę na tle innych spółek faktoringowych jest jeden z najniższych na rynku kosztów takiej usługi- za każdy 1000 zł z faktury, przedsiębiorca płaci zaledwie 29,90 zł. NFG oferuje faktoring jawny, gdzie kontrahent jest informowany o konieczności spłaty usługi na dedykowane konto bankowe, a także faktoring cichy, gdzie kontrahent nie jest informowany o procedurze.

Wyślij wniosek

Informacje o ofercie

Opinia o NFG

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.