Hela.pl

SMEO - Faktoring on-line

Gotówka z faktur sprzedażowych na koncie w 15 minut, teraz w promocji 1%, czyli jedynie 50 zł za finansowanie faktury o wartości 5000 zł. Finansowanie faktur o łącznej wartości 150 000 zł, bez wymogu posiadania zdolności kredytowej, ani stałych przychodów. Wniosek online bez zbędnych dokumentów.

SMEO to niezależny startup, świadczący usługi faktoringowe. Został on założony przede wszystkim dla freelancerów oraz małych lub średnich przedsiębiorców. Startup tworzą specjaliści w dziedzinie nowych technologii i finansów. Są to menadżerzy z długoletnim doświadczeniem w branży finansowej, którzy swoje doświadczenie zdobywali zarówno w Polsce, jak i za granicami kraju, w różnych instytucjach finansowych.

Podstawą działania firmy jest wiara w sukces przedsiębiorców i zapewnienie małym firmom dostęp do finansowania. SMEO zapewnia szybki dostęp do kapitału przez finansowanie faktur oraz zabezpieczanie transakcji, dzięki czemu zapewniona jest płynność finansową w biznesie. Ważnym atutem SMEO jest wykorzystywanie w działaniu innowacyjnych technologii, w tym sztucznej inteligencji,Big Data. Dzięki temu ustalane są historie kredytowe dla przedsiębiorców, którzy w bankach nie posiadają zdolności kredytowej i nie mogą uzyskać finansowania, co utrudnia im rozwój biznesu. SMEO pozwala zaoszczędzić czas sobie oraz klientom, poprzez szybkie podejmowanie decyzji, co odróżnia ich od konkurencyjnych firm, posiadających skomplikowane, długotrwałe procedury.

Procedura uzyskania finansowania polega na wypełnieniu i wysłaniu online wniosku i podpisaniu umowy online. Po wykonaniu usługi, wystarczy wystawić klientowi fakturę z odroczonym terminem płatności i przesłać ją do SMEO, w celu weryfikacji danych. Po wykonaniu powyższych czynności, można uzyskać gotówkę na konto. Usługi oferowane przez SMEO umożliwiają zapewnienie płynności finansowej oraz znacznie ułatwiają komfort pracy, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą bez problemu rozwijać swoje firmy. Tego typu działanie pozwala także prywatnym firmom stawać się konkurencyjnym na rynku, gdyż mogą oferować swoim klientom faktury z odroczonym terminem płatności.

Wyślij wniosek

Informacje o ofercie

Opinia o SMEO

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.