Hela.pl

Sohocredit.pl - Chwilówki online, szybkie pożyczki

Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności. Pierwsza pożyczka bez prowizji do 1000 złotych w 15 minut na koncie.

Sohocredit jest jedną z wielu firm pożyczkowych, które należą do firmy Rapid Finance Sp. z o. o. Firma podchodzi do klienta rzetelnie i rzeczowo. Wszystkie zasady zaciągania pożyczek są jasne i przejrzyste tak, by każdy klient miał możliwość uzyskania szybkiej gotówki. Warunki finansowe marki są także stworzone w przystępny i dogodny sposób.

Firma Sohocredit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, tzw. chwilówek. Nowi klienci mogą liczyć na uzyskanie darmowej pożyczki w wysokości od 100 zł do 1000 zł. Termin spłaty pożyczki w Sohocredit wynosi od 1 do 30 dni. Druga i kolejna pożyczka może być zaciągnięta na 4000 zł. Okres spłaty jednak w przypadku każdej pożyczki jest stały i wynosi 30 dni. Druga i każda kolejna pożyczka obciążona jest dodatkowymi opłatami. Koszty te wynikają z oprocentowania w wysokości 10% w skali roku oraz prowizji za udzielenie pożyczki. Maksymalne koszty pożyczek w okresie spłaty 30 dni wahają się od 120 zł do 970 zł.

Aby wnioskować o otrzymanie pożyczki należy mieć ukończone 20 lat i mieścić się w przedziale do 78 roku życia. Klient musi być obywatelem Polski i mieć status konsumenta, gdyż pożyczki są udzielane jedynie konsumentom, którzy nie są w stanie upadłości gospodarczej i przeznaczają pożyczkę na cele prywatne. Pożyczkobiorca musi legitymować się ważnym dowodem osobistym, mieszkać na stałe na terenie Polski i być w niej zameldowanym. O przyznaniu pożyczki decydują także stałe dochody, które pozwolą na spłatę pożyczki oraz sumienne spłacanie pożyczek w przeszłości. O pieniądze klient może wnioskować dopiero po spłacie poprzedniej pożyczki w Sohocredit lub gdy zaciąga ją po raz pierwszy. Pożyczkobiorca musi posiadać dostęp internetowy do osobistego konta bankowego, posiadać aktywny numer telefonu oraz adres email.

Kolejna pożyczka 1000 zł na 30 dni kosztuje 0 zł (RRSO 0%)

Wyślij wniosek

Informacje o ofercie

Opinia o Sohocredit.pl

👍 Dziękuję! Ocena zapiana.